Logo
KOMUNIKAT : W związku ze stanem epidemiologicznym wywołanym wirusem SARS-CoV-2, prosimy osoby odwiedzające siedzibę spółki INTOP Tarnobrzeg, o stosowanie się do wytycznych zamieszczonych przy jej wejściu.

O firmie

INTOP Tarnobrzeg sp. z o.o.

Szukaj
Galeria
18 wid_7 kun_3 tm_04 15 23

   Początkowo firma świadczyła usługi zakładom przemysłowym i przedsiębiorstwom mostowym w zakresie napraw konstrukcji żelbetowych. Nacisk na wysoką jakość i kompleksowość świadczonych usług pozwolił uzyskać wysoką pozycję na rynku. Głęboki kryzys w końcówce lat dziewięćdziesiątych spowodował wejście na ścieżkę restrukturyzacji firmy. Polegało to na ewolucyjnej zmianie obszaru działania, z podwykonawstwa na bezpośrednie kontrakty z inwestorami. Gromadzone referencje umożliwiały coraz szerszą ekspansję na rynku.

    Obecnie nasze działania obejmują budowy i remonty obiektów budowlanych, inżynieryjnych oraz konserwację zabytków. Firma spręża obiekty mostowe, wykonuje naprawy i zabezpieczenia konstrukcji mostowych.

   Prace prowadzimy na terenie województw: podkarpackiego, świętokrzyskiego, lubelskiego, małopolskiego i podlaskiego.

    Sprawność działania oparta na dużym doświadczeniu i zaangażowaniu pracowników, daje gwarancję wysokiej jakości oferowanych usług oraz wytwarzanych wyrobów.